Loading....

Ультразвукова діагностика (УЗД) – базовий метод візуалізації в медицині. Є найпоширенішим, найдоступнішим, мультифункціональним та високоточним. Неінвазивний спосіб обстеження, який не потребує багато часу, – те, що дійсно потрібно лікарю і пацієнту для оперативного отримання інформації щодо стану певних органів і систем.
Крім того, ціни на УЗД завжди є доступними, що дозволяє кожному пройти дослідження за потреби.
Даний метод не передбачає променевого навантаження на організм людини, є абсолютно безпечним, що дозволяє його використовувати для дітей, вагітних, людей з важкими патологіями, без будь-якого ризику.
Завдяки високій інформативності та повній безпечності УЗД є методом вибору для скринінгових обстежень.
Так, наприклад, для жінок з профілактичною метою рекомендовано виконувати щорічно УЗД органів малого тазу та молочних залоз, для немовлят у перші місяці життя призначається нейросонографія, для пацієнтів із груп ризику – обстеження тих органів і систем, які вимагають контролю.

Які види ультразвукових досліджень можна виконати в центрах МДЦ Експерт?

Ми намагаємося забезпечити своїх клієнтів високим рівнем послуг. Для цього в багатьох містах України зібрали команду експертів, встановили сучасне діагностичне обладнання.

Ми виконуємо:

 • УЗД суглобів, сухожиль. Дослідження допомагає виявити запальні процеси, гематоми, новоутворення, аномалії розвитку, ураження тощо;
 • УЗД черевної порожнини: печінки, селезінки, жовчного міхура, підшлункової залози;
 • гінекологічне УЗД органів малого тазу трансвагінальне (за допомогою вагінального датчика) та трансабдомінальне – через черевну стінку;
 • УЗД органів малого тазу для чоловіків;
 • УЗД сечовидільної системи (сечовий міхур, сечоводи);
 • УЗД нирок, наднирників, заочеревинного простору;
 • УЗД лімфатичних вузлів: пахових, пахвових, регіонарних та ін.;
 • УЗД слинних залоз;
 • УЗД щитоподібної та паращитоподібних залоз;
 • УЗД доплерографію;
 • УЗД еластографію;
 • ехокардіографію;
 • УЗД вагітності різних термінів – перинатальні скринінги;
 • нейросонографію для немовлят;
 • доплерографію фетоплацентарного комплексу.

Даний список не є вичерпним та може коригуватися, залежно від діагностичного центру, до якого Ви звернетеся. Детально ознайомитися з переліком послуг в регіонах Ви завжди можете на сторінках нашого сайту або за вказаними контактними телефонами.

Що таке доплерографія?

УЗД доплерографія досліджує функціонування судин та їх будову, особливості кровообігу за допомогою так званого ефекту Доплера. Даний метод допомагає виявити визначити швидкість та напрямок кровотоку, проаналізувати проблеми у структурі вен, артерій, виявити звуження або ж аномалії розвитку.
Наразі найпоширенішими дослідженнями є доплер судин голови та шиї, верхніх, нижніх кінцівок, черевної аорти, щитоподібної залози, ехокардіографія з доплерівським аналізом.

Що таке еластографія?

Метод полягає у дослідженні пружності тканин. Залежно від даного показника, ми отримуємо і різний характер відображеної звукової хвилі. Еластографія є доволі “молодим” типом діагностики, проте, чудово себе зарекомендувала у ранній діагностиці онкологічних захворювань.
Еластографія дає змогу виявити новоутворення та визначити характер його будови. Для вибору подальшої тактики лікування даний спосіб диференціювання є неоціненним.
Ефективною є еластографія утворень щитоподібної залози, молочних залоз, яєчників, лімфатичних вузлів та інших внутрішніх органів, наприклад, печінки.

Де можна пройти УЗД?

Наші центри розташовані в багатьох регіонах України. Ми потурбувалися про те, щоб Ви могли пройти якісне обстеження у своєму місті.

В МДЦ Експерт доступні:

Обстеження проводяться за попереднім записом.

Під час спілкування з нашими координаторами обов’язково уточніть, чи потрібно готуватися до дослідження, адже від цього безпосередньо залежить результат.

Ми завжди поруч заради Вашого здоров’я!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds