Loading....

04 лютого щороку відзначається Всесвітній День боротьби з раком
Це – глобальна об’єднавча ініціатива, яку очолює Міжнародна спілка боротьби з раком UICC (Union for International Cancer Control).
Започаткований у 2000 році Всесвітній день боротьби з раком перетворився на позитивний рух для всіх, хто має на меті перемогти рак. Ця проблема стосується кожного, адже захворювання вражає людей будь-якого віку, статі і раси.
Саме тому ми маємо бути знайомі із достовірною інформацією щодо профілактики раку, можливостей лікування у своїй країні та власними ризиками.

Пропаганда скринінгових, превентивних методів залишається ключовою темою сьогодні.
Проблема доступності лікування, зокрема в Україні через війну та віддаленість спеціалізованих медичних закладів, наразі дуже актуальна.

МДЦ Експерт завжди підтримує соціальні ініціативи в регіонах, які потребують підсилення з боку медичних фахівців.
Саме тому у підрозділах МДЦ Експерт у м. Дніпро буде діяти 20% знижка для пацієнтів, які мають діагноз рак або обстежуються через підозру на онкозахворювання.

На сторінках нашого сайту ми багато уваги приділяємо онкологічним захворюванням та методам діагностики різних типів раку.

А сьогодні хочемо спростувати кілька поширених міфів про рак.

Міф 1: важливо «морити голодом» ракові клітини, виключаючи повністю з раціону цукор

Правда: цукор живить усі клітини організму, включно з раковими. Навіть якщо ви не споживаєте цукор або вуглеводи, ваше тіло розщеплюватиме жир і білок, щоб переконатися, що ваше тіло буде функціонувати. Отже, виключити цукор зі свого раціону не тільки складно, але й неможливо виключити його з організму. Однак обмеження цукру є важливим для запобігання надмірному збільшенню маси тіла, що насправді підвищує ризик раку. Зосередьтеся на уникненні додавання цукрів і замість цього вибирайте складні вуглеводи з цілісних джерел їжі.

Міф 2: «Суперпродукти» можуть вилікувати рак

Правда: хоча здорове харчування, повне фруктів і овочів, цільного зерна та складних вуглеводів, може знизити ризик розвитку раку, споживання лише 1 або 2 «суперпродуктів» не захистить вас від хвороби. Іноді люди називають такі продукти, як чорниця, брокколі, малина та інші фрукти, овочі чи спеції, такі як куркума, «суперпродуктами». Це правда, що здорове збалансоване харчування може допомогти зменшити ризик раку, але малоймовірно, що якась окрема їжа сама по собі значно змінить ситуацію.

Міф 3: тримайтеся подалі від соєвих продуктів

Правда: вживання соєвих продуктів не впливає на ризик раку, включно з раком молочної залози. Соєві продукти, такі як тофу та соєве молоко, містять ізофлавони. Ізофлавони можуть імітувати дію естрогену, але мають набагато м’якший ефект. Дослідження показали, що ні соєві продукти, ні ізофлавони не впливають на ризик раку.

У той час, як їжа відіграє важливу роль у профілактиці деяких видів раку, терапевтичне значення їжі для лікування існуючого раку є менш ясним. Однак це правда, що людині з раком або людині, яка одужує від раку, потрібно добре харчуватися, щоб краще впоратися з хворобою та лікуванням.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds