Loading....

МДЦ Експерт, дбаючи про своїх клієнтів, розширює свої можливості та перелік експертних діагностичних послуг.
Відтепер Ви можете пройти МРТ у Кропивницькому на високоточному обладнанні – магнітно-резонансному томографі Siemens Magnetom Symphony 1.5T.

Які дослідження ми виконуємо?
Вже зараз Ви можете записатися на:

  • МРТ суглобів та кісток;
  • МРТ поперекового відділу хребта (МРТ ПВХ);
  • МРТ грудного відділу хребта (МРТ ГВХ);
  • МРТ шийного відділу хребта (МРТ ШВХ);
  • МРТ головного мозку.

При записі обов’язково уточніть, МРТ якої ділянки Вам потрібно виконати.

Якщо ви бажаєте пройти МРТ або ж Ви є лікарем, який хоче скерувати пацієнта на МРТ, шукаєте експертний медичний центр – ми до Ваших послуг.

Томограф Siemens Magnetom Symphony 1.5T
Ми обрали даний томограф через його можливості. Виробник подбав про пацієнта та лікаря, передбачивши для цього велику інсталяційну базу та якісне програмне забезпечення.

Крім того, в Siemens Magnetom Symphony 1.5T забезпечений додатковий комфорт пацієнта під час дослідження через передньо-фронтальний доступ, що значно полегшує діагностику для людей, які страждають на клаустрофобію.

Слід зазначити, що томограф має високу пропускну здатність та адаптивність під задачі. Завдяки використанню новітніх технологій та протоколів наші лікарі можуть виконувати надскладні обстеження, отримуючи точні, деталізовані зображення.

Як записатися на МРТ у Кропивницькому?
Як і будь-яке інше дослідження, зробити МРТ можна за попереднім записом. Контакти нашого підрозділу або ж колл-центру Ви бачите на сайті.
Разом з координатором Ви оберете час та день обстеження.

Зверніть увагу! Для вказаних вище типі досліджень не потрібна підготовка та наявність направлення від лікаря. Ви можете звернутися самостійно до нашого центру за присутності певної симптоматики, що Вас турбує.

Опис досліджень виконують висококваліфіковані лікарі-рентгенологи, які мають десятки років практичного, клінічного досвіду.
Андрій Ліхненко та Микола Шаров – експерти у своїй сфері. Тому Ви можете бути певні у якості обстеження та коректності опису результатів.

Якщо Ви маєте будь-які додаткові питання – напишіть нам, зателефонуйте або залиште запит на зворотний дзвінок. Ми з радістю вам допоможемо лишатися здоровими!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds