Loading....

Наприкінці липня у Кропивницькому почали реалізацію програми, у рамках якої учасники АТО можуть пройти безоплатну діагностику і приватних клініках. Зокрема, за перший місяць роботи госпіталь затвердив близько 150 направлень на КТ та МРТ різних типів.

Про результати роботи станом на 1 вересня Першій електронній розповів головний лікар обласного госпіталю для ветеранів війни Геннадій Сябренко.
Окрім дороговартісних діагностик, у рамках програми учасники АТО мають право на ще ряд безоплатних аналізів. Аналіз на гепатит пройшли близько 350 пацієнтів, патологію виявили у близько 10%. Аналіз гормонів щитоподібної залози провели 17 людям, у 7 з яких виявили патологію. На простатоспецифічний антиген перевірили 82 чоловіка. На коронаровентрикулографію видали 5 направлень. Трьом пацієнтам уже виконали процедуру, а ще двоє – проходять додаткові обстеження.

[su_quote]“Процедура йде, вона працює, пацієнти задоволені. Відмов немає, – каже Геннадій Сябренко. – Цікавість цієї програми у тому, що пацієнт їде від нас у певний день. Він приходить у клініку на визначений для нього час, на конкретне місце. Він не стоїть під кабінетами, йому не доводиться нікому там доводити, що він – АТОвець. Проблема напруги знята. Ще ми погоджуємо час із пацієнтом, щоб йому було зручно”.[/su_quote]

За словами головного лікаря госпіталю, “запити” на направлення надходять із різних медзакладів.

[su_quote]“Варто відзначити, всі лікарі мережі направляють до нас пацієнтів – і онко, і міські лікарні, медичні частини. Вони з нами узгоджують направлення. Із районів було приблизно 50%, але більшість із них – пацієнти госпіталя. А так, щоб напряму з району (від районного лікаря – ред.) направляли, то людей з 10”, – сказав Геннадій Сябренко.[/su_quote]

Нагадаємо, в програму, яка фінансується з обласного бюджету, закладено кошти на закупівлю послуг КТ, МРТ у п’ятьох варіаціях та реактивів для на аналіз гормонів щитоподібної залози, вірусних гепатитів В і С, на простатоспецифічний антиген, на виявлення антитіл СНІДу, а також витратні матеріали на коронаровентрикулографію і кардіохірургічні операції.

Програма, за якою надається безоплатна діагностика учасникам АТО та членам їхніх сімей у приватних клініках у Кропивницькому стартувала наприкінці липня. Окрім того, розпочали роботу і ряд лабораторій, де безкоштовно беруть спеціальні аналізи у пацієнтів цих категорій.

У Листі Департаменту охорони здоров’я до начальників управлінь охорони здоров’я, головним лікарям лікувальних закладів та медичних установ, вказані усі контакти, куди можна звертатися за консультацією. Документи на своїй сторінці у ФБ оприлюднив правозахисник Антон Красов.

1) Аналіз на гепатит, гормони щитоподібної залози, на специфічний антиген – у Кіровоградській обласній лікарні. Деталі за телефоном: 0522 – 55 -12 -88, 095 – 486 – 81 -83.
2) Аналіз на СНІД – у Кіровоградському обласному центрі профілактики та боротьби зі СНІДом. Деталі за телефоном: 0522-37-01-88.
3) Коронаровентрікулографія – в Кіровоградському обласному кардіодиспансері. Деталі за телефоном – 0522 – 39-76-25.
4) КТ без контраста – виконує ТОВ “МДЦ Експерт-Кіровоград”,
5) КТ з контрастом – виконує ТОВ “МДЦ Експерт-Кіровоград”,
6) МРТ без контраста – виконує ТОВ “Український центр томотерапії”
7) МРТ з контрастом – виконує ПП ПВФ “Ацинус”
Деталі інформації щодо КТ і МРТ – в Кіровоградському госпіталі ветеранів війни – 0522-34-11-30, 050-221-58-41

 

 

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds