Loading....

2023 рік добігає кінця. Важкий, виснажливий, але водночас стимулюючий та такий, що продемонстрував нам усім власну силу і значимість.
Цьогоріч ми вперше вирішили публічно підбити своєрідні підсумки. Насамперед для себе – щоб впевнитись у тому, що ми рухаємося у вірному напрямку. Можливо, наш приклад стане корисним для когось, хто вимушено обрав стагнацію замість руху під час війни.

Вам відомо, що МДЦ ЕКСПЕРТ – це всеукраїнська мережа медичних діагностичних центрів. Наразі до складу мережі входить 10 підрозділів, розташованих у різних регіонах України: в м. Рівне, Черкаси, Дніпро, Суми, Кременчуку, Харкові, Житомирі, Кропивницькому, Шепетівці. Зазначимо, що ми плануємо масштабування та відкриття нового діагностичного центру у м. Миколаєві.

Що приніс нам 2023?

Значне удосконалення та оновлення матеріально-технічної бази на багатьох підрозділах:

  • встановили у Діагностичному центрі в м. Суми сучасний магнітно-резонансний томограф Toshiba Vantage Titan 1.5T.
  • закуплено та введено у роботу у Діагностичному центрі в м. Черкаси сучасний апарат УЗД Aplio i 600.
  • встановили у Діагностичному центрі в м. Черкаси сучасний комп’ютерний томограф Aquilion 64 PRIME – 303 A.
  • у Діагностичному центрі в м. Житомир провели оптимізацію роботи, розширили перелік послуг та ввели в експлуатацію: сучасний апарат УЗД Toshiba TUS-A 500 (Aplio), інноваційний магнітно-резонансний томограф Toshiba Vantage Elan 1.5T, високоточний комп’ютерний томограф Aqulion One TSX-301A.

У 2024 році ми оновимо матеріально-технічну базу та встановимо у Діагностичному центрі в м. Кременчук сучасний магнітно-резонансний томограф Toshiba Vantage Elan 1.5T.
Також у наступному році Діагностичний центр в м. Кропивницький отримає сучасний магнітно-резонансний томограф Toshiba Vantage Titan 1.5T.

Функціонування та розширення нашої мережі дозволило створити нові робочі місця. Ми регулярно сплачуємо податки та збори у державний та місцеві бюджети, з яких фінансується освіта, медицина, розвиток міста та громади, забезпечуються потреби Збройних Сил України.

Крім того, ми ніколи не залишаємось осторонь багодійницької, громадської, волонтерської діяльності. ТОВ «МДЦ ЕКСПЕРТ» приймає активну участь у соціальних та благодійних проектах.
З початком російського вторгнення в Україну наше підприємство перерахувало 500 000,00 грн в якості благодійної допомоги на підтримку ЗСУ та й, в подальшому, продовжує надавати допомогу на закупівлю та доставку автівок для ЗСУ.
З 2014 року в наших діагностичних центрах регулярно проводяться безкоштовні та пільгові обстеження для військовослужбовців. Ми продовжимо надавати послуги нашим захисникам на таких умовах, адже наша робота в тилу можлива лише завдяки тим, хто захищає Україну на фронті.

Також, розуміючи важливість зменшення фінансового навантаження на пацієнтів, у «Діагностичних центрах ТОВ «МДЦ ЕКСПЕРТ» на постійній основі надаються знижки на медичні послуги соціально вразливим категоріям громадян, а саме:

  • особам з інвалідністю І -ІІІ групи – 10%;
  • учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС – 10%;
  • учасникам бойових дій, військовослужбовцям ЗСУ, внутрішньо-переміщеним особам– 20%;
  • дітям до 16 років – 20%.

Подібні громадські, соціальні проекти важливі для підтримки цивільного населення, адже всі ми без винятку стали жертвами війни.
“Дякуємо членам команди МДЦ Експерт за залученість і відповідальність. Навіть в містах, які максимально наближені до кордону та лінії фронту, ви працюєте та допомагаєте пацієнтам.

Кожен з вас на своєму місці. Кожен з вас зробив свій вибір на користь України та прогресу.
Лише разом ми вистоїмо та зможемо рухатися далі. Ми обираємо перемогу, розвиток та успіх в незалежній Україні!”

Олександр Гайдабас
Генеральний директор
мережі діагностичних центрів МДЦ ЕКСПЕРТ

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds