Loading....

Нещодавно МДЦ Експерт у м. Рівне отримав неприємний “сюрприз” від місцевих ЗМІ, а саме – телеканалу “Рівне 1” та “Радіо “Трек”. Поданий в ефірах матеріал містив безпідставні звинувачення нашої Компанії в участі у так званих “схемах махінації”, пов’язаних з приватизацією та орендою підвального приміщення, розташованого на території та перебуваючого на балансі Комунального підприємства «Рівненський обласний протипухлинний центр» Рівненської обласної ради.
Підставою для подібних голосних заяв стало “занепокоєння” окремих депутатів Рівненської обласної ради.
На жаль, однобічність викладеної в ЗМІ інформації, не відповідає дійсності. Ми маємо наміри організувати перший у області експертний медичний діагностичний центр, що полегшить роботу лікарів та допоможе онкопацієнтам.

В свою чергу, МДЦ Експерт закликає перевіряти інформацію перед її публікацією та спілкуватися з усіма сторонами-учасниками для розуміння ситуації. Матеріал викладений без нашої згоди, жодного інформування та попереднього звернення журналістів для роз’яснення спірної, на їх думку, ситуації.

Ми мусимо зазначити, що:

  • підвальне приміщення, яке 20 років не використовувалося за цільовим призначенням та взагалі не виконувало жодної функції, було взято в оренду МДЦ Експерт винятково на законних підставах. Проведено прозорий аукціон, до участі в якому допускалися всі бажаючі, а інформація висвітлена у повному обсязі на електронних джерелах. Так склалося, що наша Компанія була єдиним суб’єктом господарювання, зацікавленим в оренді, ремонті та оснащенні даного приміщення. Вся інформація є у відкритому доступі та не може викликати жодних питань, адже було дотримано процедури, передбаченої законом;
  • мета оренди приміщення – створення у м. Рівне потужного діагностичного центру, що передбачає встановлення високоточного сучасного обладнання для променевої діагностики: комп’ютерний томограф (128 зрізів), магнітно-резонансний томограф (1,5 Тесла), гамма-камеру, апарат – УЗД, цифровий мамограф;
  • МДЦ Експерт – компанія з іноземними інвестиціями. Інвестором є ТОВ «Ді Ес Ем Холдинг» (DSM Holding s.r.o.) (Словацька Республіка), який готовий вкласти у ремонт приміщення, яке раптово зацікавило ЗМІ та депутатів, придбання медичного обладнання, створення великої кількості робочих місць понад 4 млн євро;
  • МДЦ Експерт, як орендар приміщення, що виконує ремонт та поліпшення стану будівлі, звернувся до Рівненської обласної ради з проханням розглянути можливість внесення даного приміщення до списку об’єктів, які підлягають приватизації. Даний крок був зумовлений специфікою роботи центру та переобладнанням приміщення для встановлення магнітно-резонансного, комп’ютерного томографів, облаштування консультативних кабінетів. Оскільки Рівненська обласна рада рішення не прийняла, ми продовжуємо використовувати приміщення у ролі орендаря без жодних намірів звертатися до судових органів, а, тим більше, участі у будь-яких корупційних схемах. Кожен наш крок виконано відповідно до чинного законодавства та не має жодного хибного підгрунтя. Якщо в майбутньому органи самоврядування розглянуть можливість приватизації даного приміщення, ми станемо учасником аукціону, конкурсних торгів тощо поряд з усіма зацікавленими компаніями. Варто зазначити, що судові органи не уповноважені взагалі приймати рішення щодо відчуження чи приватизації нерухомого майна, тому подібні заяви звучать некомпетентно та кидають тінь, як на МДЦ Експерт, так і на Рівненську обласну раду, дискредитуючи її.

Загалом, подібна ситуація для нас є відверто дивною та неочікуваною. Адже, коли в країні триває війна, зруйновано більше 100 лікувальних закладів, МОЗ закликає до активного відновлення інфраструктури, ми робимо все можливе для розвитку бізнесу та залучення іноземних інвестицій. Чому постає питання про приміщення, котре 20 років не викликало жодного інтересу? Регіону не потрібна медична діагностика?

Завдяки реалізації проекту Рівне та область отримають прекрасну матеріально-технічну медичну базу. Пацієнти з онкологічними захворюваннями або підозрою на таку зможуть безпосередньо у себе вдома проходити якісне обстеження. Також ми передбачили і участь у соціальних програмах для вразливих верств населення. Люди, які належать до певних пільгових категорій, згідно з законодавством України, зможуть пройти обстеження у нас за 1 грн або за спеціальною ціною зі знижкою 50%. Передбачена кількість осіб, які можуть отримати послуги на пільгових умовах – 40 за квартал.
Сподіваємося, що нам вдасться довести справу до кінця, і невдовзі ми зможемо надавати якісні послуги кожному потребуючому.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds