Loading....

Ще на початку війни інвестор МДЦ Експерт Костянтин Гаєвський разом зі своїми друзями організували ефективну волонтерську групу, завдяки якій вдалося поставити 2 автомобілі Pinzgauer для ПДМШ, 35 комплектів зимового одягу і додаткову амуніцію для 135-го батальйону 114-ої бригади.

До цієї ініціативної групи приєдналися свідомі громадяни, успішні бізнесмени Ілля Науменко, Анатолій Андрущик і Костянтин Гаєвський та ще декілька осіб, які завжди залишаються “за кадром”, хоч і роблять велику справу. В режимі нон-стоп вони знаходяться у пошуках шляхів задоволення потреб наших бійців і медиків.
Завдяки їх зусиллям вдається залучати іноземних та українських меценатів, які допомагають фінансувати масштабні проекти із закупівлі транспортних засобів, обладнання, бойової техніки, екіпірування тощо.

Сьогодні ж спільними зусиллями МДЦ Експерт та Біомед ЛТД закуплено і передано 100 тактичних аптечок зразка НАТО. Частково укомплектування фінансувалося меценатами із США (Міннесота). Аптечки тепер знаходяться в руках найвідважніших бійців одного з підрозділів Служби безпеки України, які потребують сучасного і якісного забезпечення.
Аптечки вже на передовій і виконують своє завдання.

Дякуємо партнерам, які долучаються до ініціатив та працюють заради перемоги попри всі складнощі і перепони сьогодення.

Наразі в роботі надважливий проект по закупівлі і транспортуванню 30 БМП Спартан. Машини вже придбані, триває етап отримання необхідних документів та узгодження логістичних процесів. Про все ми розкажемо згодом – коли мета буде досягнута і бойові машини будуть служити сухопутним військам.

Працюємо заради перемоги!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds