Loading....

Війна – це коли у кожного свій фронт. Коли всі займаються своєю справою, роблячи те, що вміють найкраще. Війна – це випробування на міцність і можливість сказати світу, що ми можемо все.

МДЦ Експерт протягом війни продовжує свою роботу, зберігаючи робочі місця навіть у “гарячих” регіонах. Проте, є ще бік діяльності, який ми не афішуємо.

Це – благодійництво. Ми вирішили поділитися з вами власним досвідом. Можливо, таким чином, нам вдасться надихнути український та іноземний бізнес до активного волонтерства. Насправді можливостей допомагати зараз вдосталь, світ відкритий до нас. Звичайно, подібний напрямок вимагає кропіткої праці, сил часу, знань, уміння швидко навчатися та комунікувати. Але ж ви розумієте, що результати варті того.

Ви можете допомагати армії, медикам, цивільним громадянам або окремій категорії населення, яку вважаєте найбільш вразливою. Будь-який вчинок, спрямований на підтримку народу, наближає перемогу.

МДЦ Експерт – українська компанія з іноземними інвестиціями. І з перших днів війни керівникам було надано розпорядження перерахувати 500 000 грн на користь ЗСУ.

Це стало початком довгого шляху. І вже у березні наш інвестор займався евакуацією та транспортуванням постраждалого населення до безпечних регіонів. Також надавалася допомога у пошуку тимчасового житла і навіть працевлаштування.

У квітні паном Костянтином під час візиту до США було створено ініціативу, спрямовану на збір коштів для придбання всюдихідних машин швидкої допомоги та броньованих автомобілів для евакуації поранених з передової. Величезну роботу по збору грошей виконали американці українського походження Victoria та Joseph Cavanaugh, Mykola Sarazhynskyy, Roman Kovbasnyk через благодійну організацію «Ukrainain American community center in Minneapolis» (UACC).

Це далеко не вичерпний перелік проектів, які було реалізовано за 8 місяців війни. Ми надалі звітуватимемо про виконану роботу, поділимось власними досягненнями і, можливо, наш досвід буде корисним для вас.

Разом до перемоги!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds