Loading....

«Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» – такий статус отримала Рівненська філія МДЦ Експерт 8 жовтня 2018р. Це перший в Рівненський області приватний діагностичний центр, що отримав право на сертифікат відповідно до європейських стандартів чистоти та гігієни.

Отримання статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», є важливою відзнакою не лише для даного закладу, але й для міста Рівне та області в цілому.
Колектив МДЦ Експерт, Рівненська філія щоденно працює над тим, щоб перебування пацієнтів було безпечним. Це велика планомірна робота кожного дня для всіх співробітників центру.

На врученні почесної відзнаки були присутні генеральний директор мережі діагностичний центрів ТОВ МДЦ Експерт Васьковський Валерій Миколайович
Як зазначив Валерій Миколайович, отримання даного статусу – це заслуга в першу чергу всього персоналу діагностичного центру МДЦ Експерт, Рівненська філія. Чистота і стерильність завжди були найважливішим критерієм в роботі медичних закладів, де персонал може відчувати себе комфортно, а пацієнти захищено.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds