Loading....

МДЦ Експерт вітає лікарів-анестезіологів з їх професійним святом та висловлює подяку за вашу надскладну роботу. Анестезіологи – це справжній, надійний тил. Лікарі, котрі супроводжують пацієнта на різних етапах – від супроводу під час діагностики, наприклад, КТ з контрастом, до підтримки життєдіяльності під час найскладніших оперативних втручань. А роль анестезіологів на фронті наразі важко перебільшити.

Всесвітній день анестезіології щорічно відзначається Всесвітньою федерацією товариств анестезіологів (WFSA). Приблизно 134 товариства, що представляють анестезіологів із понад 150 країн, беруть участь у цих заходах.

16 жовтня 173 роки тому WTG Morton провів урочисту та успішну демонстрацію ефіру як анестетика. Ця революційна подія поклала початок галузі анестезіології і тепер відзначається як Всесвітній день анестезіології. Починаючи з 1903 року, на честь цієї знаменної події організовуються спеціальні заходи. Ця віха вважається однією з найвизначніших в історії медицини, і відбулася вона в операційній Массачусетської загальної лікарні.

Важливість Всесвітнього дня анестезіології

Анестезія — це медична процедура, яка запобігає болю у пацієнтів під час таких маніпуляцій, як хірургічне втручання, видалення зразків тканини (наприклад, біопсія шкіри), стоматологічна робота, певні обстеження та діагностичні тести. Це дозволяє пацієнтам робити операції, які покращують їхнє здоров’я та продовжують життя.

Приблизно 80% пацієнтів з раком потребують анестезії та хірургічної допомоги для лікування або полегшення. Пацієнтам з онкологічними захворюваннями необхідний добре скоординоване міждисциплінарне лікування, і анестезію слід розглядати як важливу складову загального процесу.

Для забезпечення анестезії лікарі використовують препарати, які називаються анестетиками. Вчені розробили окремі типи знеболюючих препаратів різної дії. Ці препарати включають загальні, регіонарні та місцеві анестетики.

Мабуть, немає жодної людини у світі, яка б протягом життя не мала необхідності у лікуванні із застосуванням анестезії того чи іншого типу.
Отже, сьогодні ми відзначаємо важливість анестезії для медицини загалом та дякуємо лікарям-анестезіологам!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds