Loading....

15.05.2019р. Діагностичний центр ТОВ “МДЦ Експерт-Кіровоград” відвідали лікарі-фтизіатри КНП “Олександрійський протитуберкульозний диспансер КОР”, для них було проведено ознайомчу екскурсію по Діагностичному центру в ході якої працівники Центру розповіли про медичне обладнання, яке використовується для обстеження пацієнтів, про методи та принципи організації роботи.

Для гостей Діагностичного центру було проведено науково-практичний семінар на робочому місці Головного лікаря Діагностичного центру Ліхненко А.Г., тема – “Діагностичні можливості мультизрізового комп’ютерного томографа Toshiba Aquilion TSX-101А”, на якому було розглянуто найбільш актуальні для лікарів-фтизіатрів захворювання органів грудної клітки, які були виявлені при обстежені на Мультизрізовому комп’ютерному томографі Toshiba Aquilion в

Діагностичному центрі ТОВ “МДЦ Експерт-Кіровоград”, окрім цих обстежень Ліхненко А.Г. значну увагу приділив унікальним обстеженням, які проводяться в Діагностичному центрі, а саме:

  • Ангіографія судин;
  • Віртуальна колоноскопія;
  • Дакріоцистографія;
  • Цистернографія.

Загальна інформація:
Діагностичний Центр ТОВ”МДЦ Експерт-Кіровоград” – входить у всеукраїнську мережу медичних діагностичних центрів «МДЦ Експерт». Наразі мережа МДЦ Експерт нараховує 12 медичних центрів по всій Україні.

Ми знаходимось за адресою: м. Кропивницький, проспект Університетський 2/5 (на території Кіровоградської обласної лікарні).
Діагностичний Центр ТОВ”МДЦ Експерт-Кіровоград” займається високотехнологічною променевою діагностикою:

  • Мультизрізова комп’ютерна томографія (МЗКТ);
  • Ультразвукова діагностика (УЗД);

 

 

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds