Loading....

Обладнання та послуги центру

Комп’ютерний томограф  Aquilion ONE

Aquilion ONE – лінійка сучасних томографів, які належать до обладнання преміум-сегменту. Для пацієнта це означає впевненість в отриманих результатах обстеження без додаткових зусиль і витрат.

Завдяки новому томографу Aquilion ONE на 640 зрізів МДЦ Експерт має змогу надавати розширений спектр послуг з КТ-діагностики експертного рівня. Для лікаря – розширені можливості візуалізації та застосування передових технологій для дослідження патологій різних типів і рівнів складності. Автоматизоване управління, так званий штучний інтелект, удосконалені системи поєднані в цьому томографі задля досягнення високих результатів досліджень.

Магнітно-резонансний томограф Vantage ELAN 1.5T

Vantage ELAN – нове покоління компактних, малошумних і високотехнологічних томографів, який допомагає розв’язати надскладні клінічні задачі.  Завдяки інноваційним рішенням, застосованим у томографі, вдається досягти високої ефективності сканування при меншій тривалості обстеження. Інтелектуальна система подавлення шумів допомагає формувати чіткі і деталізовані зображення.  Тепер МРТ в МДЦ Експерт Житомир матиме ще кращу точність і ефективність.

УЗД апарати експертного рівня APLIO 500, APLIO MX SSA-780A

Відтепер у нашому центрі в Житомирі працюватимуть кілька УЗД-кабінетів.

Крім того, дані моделі відрізняються високим рівнем автоматизації розрахунків, адаптивністю до клінічного завдання, високою якістю зображення завдяки широкопрофільності системи. УЗД внутрішніх органів, м’яких тканин, суглобів, УЗД-доплерографія, ЕХО КГ, УЗД вагітності, еластографія тощо – всі види обстежень ви можете пройти в МДЦ Експерт.

Наша команда професіоналів

Як нас знайти?

Адреса

10001, м. Житомир, вул. Пушкінська, 56

Контактні телефони

Тел .: (0412) 43-75-15; (0412) 46-86-61; (067) 411-08-24;

Схема Проїзду

Від зупинки “Залізничний вокзал” маршрутне таксі №58 до Зупинки “Обласна лікарня”.

Години роботи:

Понеділок - п’ятниця: 08:30 - 18:00 Субота: 09:00 - 15:00. Неділя: вихідний.

Ліцензія МОЗ України серія АВ №567396 від 14.10.10р.