loader

Як нас знайти?

Адреса

10008, м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3

Контактні телефони

Тел .: (0412) 43-75-15; (0412) 46-86-61; (067) 411-08-24;

Схема Проїзду

Від зупинки “Залізничний вокзал” маршрутне таксі №58 до Зупинки “Обласна лікарня”.

talkie-image

Наша команда професіоналів

Алфьорова Ольга Іванівна Лікар-рентгенолог
Алфьорова Ольга Іванівна Лікар-рентгенолог
Холодна Римма Едуардівна Лікар-рентгенолог
Холодна Римма Едуардівна Лікар-рентгенолог
Савченко Дар'я Володимирівна Рентгенлаборант
Савченко Дар'я Володимирівна Рентгенлаборант

Обладнання та послуги центру

Toshiba «Aquilion 64»

Комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64

Даний томограф є ідеальним варіантом сканування як для звичайних, так і для специфічних (онкологічних) діагностичних досліджень. Томограф призначений для досліджень всього тіла, зокрема головного мозку, а також серцево-судинної системи.

Система  Aquilion 64 здійснює найточніші вимірювання обсягів і розмірів патологічних утворень. Апарат поєднує в собі багаторічний досвід компанії Toshiba з перевагами збільшеного діаметру гентрі. Такі характеристики дозволяють провести комфортну діагностику або радіотерапевтичне планування практично для будь-якого пацієнта.

Toshiba Excelart Vantage 1,5T

Магнітно-Резонансний Томограф Toshiba Excelart Vantage 1,5T

Це сучасний сканер високого класу з напруженістю магнітного поля 1,5T і швидкістю зміни напруженості поля 130 мТ / м / м.

Оснащений власними технологіями Toshiba під назвою SPEEDER і Pianissimo, Vantage дозволяє проводити дослідження швидко і з отриманням високоякісних зображень при максимальному комфорті пацієнта.

Toshiba APLIO XG

Ультразвуковий апарат Toshiba Aplio ™ XG 

Розроблений з найсучаснішим точним механізмом контрастної візуалізації MicroFlow, який дозволяє отримувати неперевершені, надто чіткі 4D-ультразвукові зображення з високою роздільною здатністю, що чітко відображають складні деталі діагностованої ділянки у пацієнта.

Найбільшою перевагою є діагностична мамографіїя. Aplio XG також цілісно побудований з передовою клінічною технологією MicroPure, яка допомагає лікарю точно виявляти мікрокальцинати – біомаркер для злоякісної пухлини молочної залози

Toshiba APLIO 500

Ультразвуковий апарат Toshiba APLIO ™ 500 

Серія Aplio 500 забезпечує потужні засоби клінічної візуалізації для кількісної оцінки та втручання. Сюди входить BEAM, нова технологія, яка покращує візуалізацію льтразвуком.

На Aplio 500 присутня функція еластографія Shear Wave – це новий інструмент для неінвазивного вимірювання тканин печінки, що є альтернативою дорогих біопсій, тоді як чудова мікросудинна візуалізація (SMI) може фіксувати низькошвидкісний кровотік без необхідності контрасту або більш інвазивні способи.

Розташування На Карті

м. Житомир, вул. Червоного Хреста, 3

Ліцензія МОЗ України серія АВ №567396 від 14.10.10р.