Loading....

МДЦ ЕКСПЕРТ ЖИТОМИР

Підрозділ у м. Житомир є одним із провідних діагностичних центрів в регіоні. Тут ви можете виконати:
КТ з контрастуванням та без на томографі Aquilion ONE на 640 зрізів;
МРТ з контрастуванням та без. Обстеження проводиться на магнітно-резонансному томографі Vantage ELAN 1,5 Т;
ультразвукові дослідження на сучасних апаратах APLIO 500 та APLIO MX SSA-780A;
електронейроміографію (ЕНМГ).

Зазначимо, що в МДЦ Експерт у м. Житомир також проводять консультативний прийом лікарі наступних спеціалізацій:
невропатолог;
ортопед-травматолог;
судинний хірург (флеболог);
кардіолог;
оториноларинголог;
ендокринолог.

МДЦ ЕКСПЕРТ СУМИ

У м. Суми функціонує сучасний діагностичний центр, оснащений сучасним магнітно-резонансним томографом Toshiba Vantage Titan 1.5T.
Завдяки інноваційним технологіям, реалізованим у зазначеному томографі, ми можемо виконувати різнотипові обстеження, спрямовані на дослідження патологій, аномалій розвитку, захворювань головного мозку, нервової системи, кісткових структур, м’яких тканин, органів черевної порожнини, органів малого тазу, судин та артерій тощо.

МДЦ ЕКСПЕРТ КРОПИВНИЦЬКИЙ

Багатопрофільний медичний діагностичний центр, який динамічно розвивається, регулярно проводить вдосконалення матеріально-технічної бази та відомий високою якістю надання послуг.

Тут ви можете пройти:
МРТ з контрастом або без нього. Дослідження проводяться на томографі Magnetom Symphony 1.5T Siemens;
КТ з контрастом та без на томографі Toshiba «Aquilion 16»;
УЗД внутрішніх органів, судин, тканин на сучасному апараті Toshiba Aplio ™ 400.

МДЦ ЕКСПЕРТ ДНІПРО

У м. Дніпро функціонує два підрозділи, які спеціалізуються на магнітно-резонансній та комп’ютерній томографії.
КТ у Дніпрі ви можете пройти за адресами:
вул. Ближня, 31;
пл. Соборна, 14.
На обох локаціях встановені томографи Toshiba «Aquilion CX 128», які забезпечує високу точність результатів при дослідженні будь-яких анатомічних зон. Виконується КТ з контрастом та без відповідно до скерування лікаря.

МРТ у м. Дніпро проводиться за адресою вул. Ближня, 31. Використовується потужний магнітно-резонансний томограф VANTAGE TITAN 1.5T, за допомогою якого досягається висока точність при візуалізації патологій та захворювань внутрішній органів, м’яких тканин, кісток та ін.

МДЦ ЕКСПЕРТ РІВНЕ

Діагностичний центр у м. Рівне надає послуги комп’ютерної томографії експертного класу. Підрозділ функціонує тривалий термін та зарекомендував довіру у пацієнтів і лікарів.
На базі центру встановлено комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion CX 128, який відрізняється відмінною ефективністю в оцінці та виявленні патологій різного походження, зокрема онкологічних.
Виконується повний спектр КТ-досліджень відповідно до потреб Пацієнта.

МДЦ ЕКСПЕРТ ХАРКІВ

Діагностичний центр у м. Харкові продовжує функціонувати у штатному режимі. Ми робимо все, щоб пацієнти отримували послуги з якісної діагностики та мали змогу ефективно лікуватися після коректного встановлення діагнозу або/та оцінки стану.
Підрозділ в роботі використовує комп’ютерний томограф Toshiba Aquilion 64 для проведення обстежень з контрастуванням і без.
Також на підрозділі ви можете пройти УЗД.
Завдяки можливостям УЗД апарату експертного класу Toshiba Aplio ™ 500 ми виконуємо широкий спектр досліджень, зокрема вимірювання глобального стрейну для діагностики серцевих патологій.

МДЦ ЕКСПЕРТ КРЕМЕНЧУК

У м. Кременчук в нашому діагностичному центрі ви можете пройти комп’ютерну томографію. Дослідження виконуються на томографі Toshiba Aquilion16.
За потреби ви можете пройти КТ кісток та суглобів, окремих відділів хребта, головного мозку, КТ-ангіографію, КТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору, малого тазу та ін.

МДЦ ЕКСПЕРТ ЧЕРКАСИ

Філія у м. Черкаси успішно функціонує протягом тривалого терміну. Для наших клієнтів доступні комп’ютерна томографія та ультразвукова діагностика.
КТ виконується на томографі Toshiba Aquilion Prime 160, який дозволяє досягти великої чіткості зображень поперечних зрізів та ретельно дослідити тканини та органи у визначеній анатомічній ділянці.
Ультразвукова система експертного класу Canon Aplio i600 – оптимальний вибір для виконання широкого спектру досліджень.

Зазначимо, що незалежно від філії, до якої ви звертаєтесь, ви отримаєте гідний сервіс, якісну діагностику та професійне ставлення лікарів-рентгенологів, лаборантів і всієї команди МДЦ ЕКСПЕРТ.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds