Loading....

Робота та розвиток під час війни – завдання компаній у будь-якій сфері бізнесу станом на сьогодні. Так, це складно, адже перед нами нові виклики, реальна небезпека, але зупинятися ми не можемо.
МДЦ Експерт – всеукраїнська мережа, до якої належать 11 медичних діагностичних центрів. Центри розташовані в різних регіонах, зокрема тих, які належать до зон бойових дій, пережили блокади. Що можемо сказати – ми вистояли, зберегли наш колектив, працюємо і активно розвиваємося.

Кожен регіон унікальний, тому ми розглядаємо нові можливості, окремі потреби клієнтів і партнерів. Ми переглядаємо контракти на медичне обслуговування в усіх географічних регіонах і секторах послуг, які цікавлять кінцевого споживача (пацієнта).

МДЦ Експерт – адаптивна та гнучка компанія, яка рухається до масштабування, збільшення власних можливостей і, відповідно, можливостей пацієнта.

Стратегічне планування, неперервна комунікація з працівниками усіх підрозділів – наша необхідність. Цілеспрямоване та точне виконання стратегії має важливе значення для успіху.

Критерієм нашого успіху є довіра пацієнта. Для досягнення цієї мети ми використовуємо багато ресурсів – технічне забезпечення, висококваліфікований персонал, неперервний аналіз власних помилок та роботу над якістю сервісу.
Діалог з пацієнтом на рівні вивчення та задоволення його потреб вкрай важливий. Окрім ефективної комунікації, важливо, щоб медичні рішення випливали з процесу співпраці між лікарями та пацієнтами. Прийняття рішень — це процес, до якого пацієнти мають бути залучені з самого початку.

Тому ми аналізуємо, вивчаємо, впроваджуємо нове.
Цей пост створено у якості подяки команді МДЦ Експерт за професійність та залученість, пацієнтам – за довіру, яку проявляєте багато років поспіль.

У нас великі плани на майбутнє, і ми поступово їх реалізуємо.

З вірою в силу кожного та перемогу
Генеральний директор
МДЦ ЕКСПЕРТ
Олександр Гайдабас

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds