Loading....

Напередодні Нового року хочеться говорити про світле і радісне. Так, ми ні за яких обставин не забуваємо, що у країні війна, що гинуть люди щоденно.
Але зберігати психічне здоров’я, уміння жити і цінувати кожну мить, проведену поруч з друзями і близькими, сьогодні дуже важливо. Можна сказати, це головна умова отримання крихкої стабільності.

Отже, через кілька днів до нас прийде новий 2023 рік. Сподіваємося, він буде переможним. Він буде складним навіть, якщо мир настане завтра. Перед нами довгий шлях відновлення країни, воз’єднання родин, навчання знову жити і посміхатися.

Ми знаємо, що попри війну і труднощі, наше внутрішнє світло і віра в чудеса все ж рветься назовні. Ми всі глибоко в душі чекаємо на диво, плекаємо ці сподівання і примножуємо їх. Ми любимо і віримо, ми хочемо порадувати близьких подарунками, теплими словами.

Так, цьогоріч більшість з нас відмовиться від святкувань і дорогих подарунків, але ми завжди можемо подарувати те, що робимо своїми руками.

Чи знали ви, що подарунки, зроблені власними руками, приносять велику користь для психічного здоров’я?

Ось ключові переваги презентів хенд-мейд:

  • ви обов’язково вкладаєте думки у предмет, який створюєте;
  • цей подарунок абсолютно персоналізований, унікальний;
  • в процесі створення обраної речі ви навчаєтесь новому, відволікаєтесь від негативу, концентруєтесь на теплих почуттях;
  • науково доведено, що “робота руками” знижує тривожність і стрес, допомагає відчути жагу до життя;
  • люди, які займаються декоративно-прикладним мистецтвом (музика, живопис, гончарство тощо) менше схильні до психічних розладів, а також більшою мірою задоволені життям.

Ідеї для новорічних подарунків хенд-мейд

Дудлінг

Найкращий вибір для тих, хто вважає себе нездатним намалювати щось красиве. Дудлінг чудово підійде для дітей. Його ще називають несвідомим малюванням. Ви можете використовувати найелементарніші фігури: крапки, кола, гачечки і просто “каракулі”. Таким чином, ви можете створити щось особливе, фантазійне або ж заздалегідь дотримуватися певної ідеї і форми.

Домашня випічка

Погодьтеся, прекрасний вибір. Смачно, доступно, красиво. Навіть, якщо ви не маєте кондитерського таланту, з кексами впорається навіть дитина. Прикрасьте їх святково, додайте краплю любові, і святковий десерт готовий.

В’язані речі

Дуже актуально цієї зими мати теплі речі. Шкарпетки, рукавички, шарфик чи шапочка, – все, що забажаєте. А, можливо, ви маєте хист і подаруєте новорічний светр? Тоді це просто шикарно!

Лист

Новий рік – чудовий привід для того, щоб сказати своїм близьким про вашу любов. Можливо, у вас і є проблеми з епістолярним жанром, але кожне слово буде щирим.
І погодьтеся, сьогодні підтримка і любов – найважливіше, що ми можемо дарувати один одному.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds