Loading....

7 квітня 2023 року – 75-та річниця Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я. У цей день традиційно відзначається Всесвітній день здоров’я.
Під керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) у цей день у всьому світі пропагується та відзначається фізичне, розумове та емоційне благополуччя.
Починаючи з 1950 року День здоров’я щороку обирається нинішнім Генеральним директором ВООЗ за іншою темою та тематикою на основі пропозицій урядів і персоналу країн-членів.
Всесвітній день здоров’я надає глобальну можливість привернути увагу до важливих проблем охорони здоров’я, які стосуються міжнародної спільноти.

Цьогорічний меседж – “Здоров’я для всіх”.

Чому Всесвітній день здоров’я є важливим для нас?
Всесвітній день здоров’я – не просто дата. У цей день об’єднуються медична, наукова та громадська спільноти заради інформування пересічних громадян та представників інших галузей стосовно важливості здоров’я для усього людства.

Цього дня на глобальному рівні організовуються і проводяться різнопланові заходи, об’єднані спільною метою – донесення до загалу корисної інформації про різні аспекти здоров’я.
Звичайно, для кожного регіону, країни існують власні актуальні теми, які варто порушувати.
Всесвітній день здоров’я також може бути важливим днем, щоб подумати про власне здоров’я.

  • Згадайте, які проблеми зі здоров’ям є у вас та ваших близьких.
  • Сплануйте, коли відвідаєте лікаря з цього приводу.
  • Перегляньте ставлення до способу життя, свої звички і пріоритети.
  • Подумайте, що вас тривожить. Попрацюйте над управлінням стресом, адже психічне і психологічне здоров’я є ключовими у формуванні і підтримці фізичного здоров’я.
  • Подбайте про власну безпеку. Війна в Україні триває. Це – основний стрес-фактор на сьогодні. Ми відчуваємо вплив і тиск з усіх боків. Соціальна нереалізованість, фінансові
  • труднощі, ігнорування хронічних хвороб, відкладання лікування, потреба починати життя з 0 або адаптуватися до буднів у небезпеці.

Так, сьогодні нам важко, але ми мусимо пам’ятати, що маємо зустріти перемогу здоровими!

Щиро ваша команда МДЦ Експерт

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds