Loading....

У День св. Валентина не будемо говорити ні про що інше, крім кохання, любові і натхнення.

Чи знаєте ви, що кохання дивовижним чином впливає на наше здоров’я і життя загалом?

Кохати – жити довше
Це питання досліджувалось, вивчалось. Отримані результати показали, що люди, які мають стабільні соціальні стосунки (йдеться про сім’ю чи стале партнерство) живуть довше через нижчий рівень стресу і незадоволення.
Будемо вірити у цей факт, не вимагаючи доказів.
Тому, любімо один одного заради довгого і спокійного життя!

Любов знижує ризики розвитку серцево-судинних захворювань
Знову ж таки, все пояснюється нижчим рівнем стресу та негативних емоцій у житті тих, хто перебуває у стосунках. Тривалі чи не дуже – справа кожного, але, якщо ви почуваєтесь гармонійно, не відчуваєте тиску, страху, самотності, ви не переживаєте гострий чи хронічний стрес, відповідно, не маєте і його наслідків.

Любите – краще спите
Оскільки любовні стосунки зменшують стрес, ви, швидше за все, добре спатимете та почуватиметеся бадьорими, коли прокинетеся вранці. Напруга зменшується, коли ви відчуваєте, що вас люблять і підтримують, і дані свідчать про те, що щасливі подружні пари мають на 10% більше шансів мати більш спокійний сон.

Поцілунки дарують відчуття щастя і зменшують стрес
А все пояснюється реакцією нашого мозку, який під час поцілунку виділяє спражній хімічний коктейль із дофаміна, серотоніна і окситоцина. Це і є причиною підсилення відчуття прихильності і зв’язку з партнером/партнеркою.
Поцілунок призводить до зниження рівня гормону стресу кортизолу, що, крім того, що змушує нас відчувати себе у безпеці, може покращити наше почуття власної гідності. Чим довше пара разом, тим приємніше відчувається поцілунок.

Поцілунок інтимніший, ніж секс?
Ви здивуєтесь, але для багатьох це – саме так. Для деяких статеві стосунки можуть бути дуже знеособленими, тоді, як поцілунок є проявом реальної симпатії, прихильності і прийняття іншої особи, як партнера.
Багато пар задаються питанням, чи є щось не так у їхніх стосунках, якщо їхнє статеве життя стає менш активним, але зниження кількості поцілунків є набагато більш тривожним для стану ваших стосунків.
Серед студентів Пенсильванії було проведене опитування. Результати дивовижні – близько 50% чоловіків займалися б сексом, не поцілувавши свою партнерку; лише 10% жінок зробили б це.

Любов – то мотивація
Сьогодні, як ніколи, ми можемо у тому переконатися. Величезна кількість пар, сімей вимушено знаходяться у розлуці. Любов допомагає чекати, вірити, зберігати тепло і спокій душі.

“Любов не залежить від нашої волі, приходить без нашої заслуги, щезає без нашої вини.” І. Франко

Отже, дорогі наші, любіть! І нехай ваша любов ніколи не зникне!

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds