Loading....

Мета – інформування людей про рак, методи його запобігання, діагностики і лікування.
Завдяки подібним інформаційним кампаніям кожен з нас має змогу отримати коректну інформацію щодо захворювань, ознайомитися з доступними методами профілактик та боротьби з раком.

Всесвітній день боротьби з раком було офіційно відзначено на першому Всесвітньому саміті проти раку в 2000 році. Захід відбувся в Парижі, і в ньому взяли участь члени онкологічних організацій і видатні урядовці з усього світу.

Ви могли бачити різні кольори стрічок, які використовуються в якості символіки для різних типів раку.
Наприклад, помаранчева стрічка інформує світову спільноту про лейкемію. Усім відома помаранчева – про рак молочної залози. Бірюзова – про рак шийки матки тощо.

Оскільки, МДЦ Експерт спеціалізується на методах сучасної інструментальної діагностики, ми наголошуємо на важливості ранньої діагностики раку.

Кілька фактів на користь ранньої діагностики раку
9 із 10 пацієнтів успішно долають рак кишківника, якщо він виявлений на ранній стадії. У цьому випадку ключовими методами можуть бути ендоскопічні (колоноскопія), МРТ, КТ органів черевної порожнини, органів малого тазу та ін.

Виявлення раку молочної залози на початковій стадії є надзвичайно важливим, адже підвищує шанси на успішне лікування і продовження тривалості життя більше протягом 5-ти років і більше. Саме тому у всьому світі діють скринінгові програми раку молочної залози. Кожна жінка має виконувати УЗД молочних залоз у віці до 40 років, далі рекомендовано проведення мамографії.

9 із 10 жінок з раком яєчників, який діагностовано вчасно, виживають протягом щонайменше 5 років, а також результативно долають хворобу, переходять до стадії ремісії.
Візити до гінеколога мають відбуватися щороку. Відповідно до вашого віку, анамнезу, стану здоров’я лікар обере доцільні методи додаткового обстеження, а також проведе дослідження з профілактичною метою.

Рак легень останні роки посідає перші позиції у поширеності. Лікарі закликають виконувати щорічну рентгенографію, а краще – низькодозву комп’ютерну томографію органів грудної клітки для оцінки стану легень.

Перелік можна продовжувати досить довго. Ми впевнені, що ви розумієте важливість діагностики у встановленні діагнозу та подальшому лікуванні.

Сьогодні нам доступні різні методи візуалізації, лабораторної діагностики тощо. Тому, якщо ви маєте скарги з боку будь-якої системи органів, але відкладаєте візит до лікаря, то час все ж звернутися за консультацією і призначеннями плану обстеження за потреби.

Не займайтесь самолікуванням, не ігноруйте погіршення стану здоров’я, не соромтеся і не бійтеся звертатися за медичною допомогою.

Here can be your custom HTML or Shortcode

This will close in 20 seconds